W Dnieprze powstanie Dolnośląsko-Dniepropietrowskie Centrum Gospodarcze
W Dnieprze zostanie utworzone Dolnośląsko-Dniepropietrowskie Centrum Gospodarcze. O decyzji poinformował Mykoła Łukaszuk, przewodniczący Dniepropietrowskiej Rady
W Dnieprze zostanie utworzone Dolnośląsko-Dniepropietrowskie Centrum Gospodarcze. O decyzji poinformował Mykoła Łukaszuk, przewodniczący Dniepropietrowskiej Rady
Gmina włoskiego Mediolanu przekazała Dnieprowi 37 autobusów pasażerskich. Pierwsza partia jest już w drodze na
„Ukrzaliznycja”, narodowy przewoźnik kolejowy na Ukrainie, uruchomiła nowy pociąg z miasta Dniepr do miasta Chełm