Half-Price otwiera swój pierwszy sklep na Ukrainie

Sieć HalfPrice, należąca do polskiej firmy CCC, otwiera swój pierwszy sklep na Ukrainie. Będzie zlokalizowany w centrum handlowym Respublika Park w Kijowie i otworzy swoje podwoje dla klientów 9 listopada 2023 roku.

Całkowita powierzchnia sklepu to ponad 1800 m 2 . HalfPrice oferuje szeroki wybór markowej odzieży, obuwia, akcesoriów, kosmetyków, zabawek i artykułów gospodarstwa domowego znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.

„HalfPrice to nowy gracz na rynku ukraińskim, a otwarcie pierwszego sklepu w centrum handlowym Respublika Park to ważne wydarzenie dla miłośników mody i okazyjnych zakupów. To wydarzenie pokazuje również, że Ukraina pozostaje atrakcyjna dla inwestycji i biznesu, nawet w trudnym okresie stanu wojennego” – powiedziała dyrektor generalna centrum handlowego Respublika Park Yuliya Shchaslyva.

HalfPrice zadebiutowało w Polsce na początku maja 2021 roku. Dziś sieć z sukcesem działa w Polsce, Czechach, Słowacji, Austrii, Chorwacji, Słowenii, Rumunii, Łotwie i Węgrzech, gdzie otworzyła już ponad 100 sklepów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *