Tinder rezygnuje z Białorusii

Marki amerykańskiej firmy Match Group, w tym Tinder, podejmują kroki, aby zaprzestać swoich usług na Białorusi. Od 15 lutego aplikacja randkowa w tym kraju będzie już zamknięta.

Informacja o tym została przekazana na stronie Tinder.

Tym samym od 15 lutego Białorusini nie będą mogli korzystać z usług Tindera ani logować się na swoje konto na Białorusi. Służba prasowa nie podała powodów takiej decyzji.

Jednocześnie aplikacja randkowa nie działa w Rosji od ponad pół roku. Decyzję tę tłumaczono faktem, że firma „jest zaangażowana w ochronę praw człowieka”.

Friends Fiduciary, udziałowiec Match Group, powiedział, że firma będąca właścicielem Tindera miała dobre powody, aby opuścić Rosję.

„Niedobrze jest, aby zaufana marka kontynuowała działalność w kraju, którego głowa została oskarżona przez Międzynarodowy Trybunał Karny” – wyjaśnił dyrektor wykonawczy Friends Fiduciary Jeff Perkins.

Co się stanie z moim kontem Tinder?

Od 15 lutego nie będzie można korzystać z usług Tindera ani logować się do swojego konta na Białorusi. Do tego czasu będzie można tworzyć pary i rozmawiać.

Jeśli chcesz pozostać w kontakcie z parą, przeczytaj najpierw nasze Wytyczne dla społeczności . Zachowaj ostrożność podczas udostępniania danych osobowych.

Co się stanie z moimi zakupami na Tinderze?

Od 15 lutego 2024 r. użytkownicy Tindera mieszkający na Białorusi nie będą już mogli dokonywać zakupów w aplikacji, w tym nowych subskrypcji Tinder (takich jak Tinder Gold) ani innych zakupów (takich jak superlajki i bonusy).

Subskrypcje Tinder

Będziesz mógł nadal korzystać z dowolnej aktywnej subskrypcji do 15 lutego 2024 r. Subskrypcje cykliczne z datą odnowienia przed 15 lutego nie zostaną automatycznie odnowione i nie będziesz już pobierać opłat za subskrypcję. Jeśli kupiłeś subskrypcję na 6 lub 12 miesięcy, która wygasa po 15 lutego, nie zostanie ona automatycznie odnowiona i możesz poprosić o zwrot pieniędzy, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym artykule.

Zakupy materiałów eksploatacyjnych w Tinder

Zalecamy wykorzystanie wszystkich zakupionych materiałów eksploatacyjnych (takich jak superlajki i bonusy) do 15 lutego 2024 r. Jeśli po 15 lutego nadal będziesz mieć zakupy materiałów eksploatacyjnych, będziesz mógł poprosić o zwrot pieniędzy, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym artykule.

Jak usunąć swoje konto na Tinderze?

Możesz usunąć swoje konto Tinder do 15 lutego 2024 r., bezpośrednio w swoich ustawieniach. Po tym terminie możesz usunąć swoje konto korzystając z narzędzia Zarządzanie kontem. Instrukcje dotyczące obu metod można znaleźć w tym artykule.

Jak pobrać moje dane?

Aby poprosić o kopię swoich danych osobowych przed 15 lutego, skorzystaj z naszego narzędzia do zarządzania kontem. Informacje, które otrzymujesz za pomocą tego narzędzia, są prawie w całości dostępne w aplikacji i mogą się różnić w zależności od tego, jak korzystałeś z Tindera. Po 15 lutego możesz poprosić o kopię swoich danych składając wniosek za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *