Telewizja Vodafone wznawia działalność na Ukrainie

Vodafone poinformował iż ponownie uruchomił usługę telewizyjną na terenie Ukrainy.

W swojej ofercie Vodafone posiada ponad 220 kanałó, ponad 10 000 filmów i seriali do których zaliczają się światowe premierami MIRAMAX, MGM, Sony, a także Disney.

„Ponownie uruchamiamy Vodafone TV, ponieważ widzimy zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługę z legalnymi treściami, która jest wygodna w użyciu. Zaktualizowana usługa będzie interesująca zarówno jako samodzielny produkt, jak i jako składnik naszych ofert konwergentnych. Vodafone niedawno wszedł na rynek stacjonarnego Internetu na Ukrainie, więc teraz możemy zaoferować abonentom pełny pakiet usług telekomunikacyjnych: komunikację mobilną, telewizję i gigabitowy Internet” – powiedział Andriy Otroshchenko, dyrektor marketingu Vodafone Ukraina. „Badamy również możliwość współpracy z wiodącymi dostawcami treści w celu tworzenia ekskluzywnych treści, które sprawią, że Vodafone TV będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla naszych klientów. ”

Usługa dostępna jest na tabletach, smartfonach, w wersji webowej, a także na telewizorach z systemem Android TV. 1 konto użytkownika może być powiązane z 5 urządzeniami. Jest to bardzo ciekawa oferta która także w Polsce miałaby duże szanse powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *