Narodowy Bank wystawił na sprzedaż 93 działki w rejonie Kijowa

Narodowy Bank Ukrainy wystawił na aukcję otwartą w systemie Prozorro 93 działki. Są to aktywa nabyte przez NBU w celu spłaty zadłużenia z tytułu refinansowania kredytów udzielonych bankom Ukrainy.

Wszystkie działki przeznaczone do sprzedaży znajdują się w obwodzie kijowskim i są przeznaczone pod zabudowę.

W szczególności na budowę i utrzymanie budynku mieszkalnego oraz budynków gospodarczych (zagrody), na postawienie innych budynków mieszkalnych lub użyteczności publicznej, a także obiektów infrastruktury.

Według informacji podanej na stronie banku przetargi zaplanowano na 16 listopada 2023 roku. Wziąć w nich udział może każdy, kto chce, zgodnie z wymogami obowiązującymi uczestników aukcji gruntów.

Więcej informacji o nieruchomościach na sprzedaż

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych partii można znaleźć na oficjalnej stronie NBU w zakładce „Sprzedaż aktywów”. Znajdują się tam wszelkie istotne informacje na temat aktywów Narodowego Banku Ukrainy wystawionych na sprzedaż lub planowanych do sprzedaży. W tej sekcji, oprócz wykazu nieruchomości (składników majątku) wystawionych na sprzedaż, można dowiedzieć się o jej stanie (własność, hipoteka lub zastaw), zapoznać się z opisem (powierzchnia, adres), przybliżoną wstępną ceną sprzedaży, a także jak zobaczyć zdjęcia.

Informacje można znaleźć także w Prozorro Market.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *