„Punkty niezłomności” uruchomione na stacjach kolejowych

Narodowy przewoźnik kolejowy Ukrzaliznycja poinformował o uruchomieniu „Punktów Niezłomności” na stacjach kolejowych na Ukrainie.

Na stacjach kolejowych zaczęły wczoraj działać punkty niezwyciężoności.
Ukrzaliznycja kończy przygotowania do prac zimowych. Na 96 stacjach kolejowych na terenie całej Ukrainy uruchomiono Punkty Niezłomności. Zawsze jest tu ciepło, można za darmo odpocząć i naładować swoje gadżety.

„Zaczęliśmy przygotowania do zimy już wcześniej i od października stopniowo otwieramy na stacjach nasze punkty Niezłomności Jest tu wszystko, czego potrzeba w czasie przerwy w dostawie prądu. Gotowy jest także Pociąg Food, który stworzyliśmy wspólnie z Fundacją Howarda Buffetta udać się do osiedli, gdzie jest to potrzebne, i zapewnić mieszkańcom ciepłą żywność” – podkreślił Jewhen Laszczenko, prezes zarządu JSC „Ukrzaliznycja”.

Takie punkty działają w Chersoniu, Mikołajowie, Kramatorsku, Słowiańsku, Kijowie, Lwowie i innych miejscowościach, a właściwie na wszystkich stacjach kolejowych w kraju.

Ludzie mogą korzystać z Internetu na terenie Punktów Niezłomności, które są połączone poprzez Starlink. Ponadto punkty te wyposażone są w zasilanie rezerwowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *